Milan – 50th birthday

Fundraiser
Milan
Goal amount
$ 1000

EN

For his 50th birthday, Milan decided to ask his friends to donate to Green-Books.org instead of buying him gifts. He believes that the best gift for him is to keep healthy planet for his children.

 

CZ

Milan si uvědomuje, že planetu zemi jsme nezdědili od našich předků, ale že si ji půjčujeme on našich vnoučat, uvědomuje si, že planeta neni nafukovací a že za čas nebude kde brát. 

Nezisková organizace Green-Books.org, kteroui zložil jeho bratr Petr, má za cíl pomocí eko her a aktivit a knížek o přírodě inspirovat mladé indonézany, aby žili udržitelně a v souladu s přírodou. Zatím bylo po celé Indonésii založeno 65 eko-knihoven.

Milanovi se mise green-books.org libí a proto ji podporuje. Přeje si, abyste místo věcného daru k jeho 50-tinám raději přispěli finanční částkou na nákup knih o přírodě pro děti.

Jeden naučný komiks o přírodě stojí 7 USD, jedna obrázková encyklopedie stojí 21 USD, a sada knih pro jednu eko knihovnu stojí 250 USD.

Jestli chceme, aby naše vnoučata měla možnost žít v blahobytu, tak jako my, tak je na čase začíit s ekologickou osvětou nejen u nás, ale i v rozvojových zemích.

$1203 raised of $1000 goal
Start your personal fundraiser
You’re the best!
Thanks for supporting Green-Books.org
USD
PayPal Credit card
Or bank wire transfer (USD, EUR, CZK, IDR)