Eco-English by Tereza

Fundraiser
Tereza Stibrová
Goal amount
USD 1500

Česky (English bellow)

Ahoj, jmenuji se Terka a jsem učitelka angličtiny se zápalem pro ekologii. I přesto, že mě učení na základní škole baví a naplňuje, ráda bych využila možnosti vycestovat a svoje znalosti předávat dále do světa. 

Naskytla se mi příležitost spolupracovat s neziskovými organizacemi United Vision, která umožňuje vyučovat angličtinu v rozvojových zemích, a Green-Books.org, která se věnuje environmentální výchově dětí v Indonésii. 

Ve spolupráci s těmito organizacemi bych v Indonésii tvořila vzdělávací kurikulum a materiály pro výuku anglického jazyka s přesahem do výchovy o ekologii, která je (nejen) v této oblasti opravdu velice potřebná. Jelikož sem dobrovolníci jezdí vždy jen na krátkou dobu bez pedagogického vzdělání a praxe, jejich výuka je často nahodilá a nesystematická. Tímto projektem bych tedy výuce angličtiny dala celistvost, formu a hlavně návaznost.

Bohužel plat nás učitelů není nijak veliký a mé šance realizovat tento dobrovolnický projekt sama jsou malé. Proto bych byla moc ráda, kdybyste mě podpořili a dali mi šanci pomáhat tam, kde to dává smysl.

Letenku si hradím sama, pracovat budu zadarmo. Vaše finanční podpora bude směřována k uhrazení základních potřeb (ubytování a jídla) na dva měsíce, odhadované částka je USD 1500.

Budu Vám moc vděčná za pomoc ať již formou finančního příspěvku nebo dalšího sdílení. Věřím, že společně máme šanci změnit cokoli.

Vaše Terka

 


Help us raise funds for living expenses of Tereza, a professional English teacher whose dream is to develop English language curriculum with elements of environmental education. She plans to work on the project in Indonesia for two months during her sabbatical leave. This project is held in collaboration with United Vision (https://www.united-vision.org/), Czech NGO specialized in teaching English in developing countries.

0 Day remaining
$1679 raised of $1500 goal
Start your personal fundraiser
You’re the best!
Thanks for supporting Green-Books.org
USD
PayPal Credit card
Or bank wire transfer (USD, EUR, CZK, IDR)